Biuro Rachunkowe Radom, Księgowa Radom - Księgowość Radom                              

Szkolenia Biznesowe Radom

Psychologia w biznesie. Zwiększamy efektywność i skuteczność podczas indywidualnych sesji. Dzięki najlepszym ekspertom oraz ogromnemu doświadczeniu nasze szkolenia otrzymują najwyższe noty i przekładają się na bezpośredni sukces organizacji. 

Szkolenia biznesowe

Zarządzanie stresem, autoprezentacja oraz wizerunek.

Trening interpersonalny

Zwiększenie świadomości procesów i mechanizmów  grupowych.

Trening intrapsychiczny

Poszerzenie świadomości własnych problemów i ich konsekwencji.

Psychologia w biznesie Radom

Szkolenia biznesowe Radom

Szkolenia biznesowe

Wiemy, że współczesna psychologia może być profesjonalnym wsparciem biznesu, dlatego oferujemy naszym Klientom szkolenia zbudowane na bazie najlepszych światowych praktyk i najnowszych badań psychologicznych.

Specjalizujemy się w szkoleniach menedżerskich z obszaru psychologii przywództwa, zarządzania, motywowania do pracy, psychologii komunikacji i wpływu społecznego, aż po psychologię pracy zespołu i kształtowania efektywności grupy.

W naszej ofercie znajdują się również efektywne szkolenia dla całych zespołów i firm, które rozwiązują konkretne problemy oraz uczą skutecznej i harmonijnej współpracy.

Zakres naszej działalności obejmuje ponadto profesjonalną psychologiczną diagnozę kompetencji menedżerskich i pracowniczych.

Specjalizujemy się w:

  • szkoleniach indywidualnych- dla osób na szczycie organizacji, właścicieli firm,  pragnących dalej inwestować w swój rozwój oraz menedżerów, którzy wiedzą, że wzrost ich kompetencji przekłada się na lepsze wyniki całej firmy
  • szkoleniach grupowych – dla liderów, którzy chcą zwiększyć efektywność własną i swoich zespołów oraz osób, które chcą wiedzieć, w jaki sposób są postrzegane w swoim otoczeniu biznesowym
Trening interpersonalny

Uczestnictwo w treningu interpersonalnym to doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się własnej osobie w odniesieniu do grupy, w której przebywamy. Dostrzeżenie sposobu, w jaki wchodzimy w kontakt z drugą osobą i jak jesteśmy odbierani przez nieznane nam osoby, może okazać się niezwykle cennym doświadczeniem. Prowadzi do zwiększenia świadomości dotyczącej wzajemnych relacji i powiązań, zrozumienia procesów grupowych, jak i mechanizmów jej działania. Niewątpliwie wzrost takich kompetencji może korzystnie wpłynąć na efektywność pracy w grupie.

Trening intrapsychiczny

Umożliwia jego uczestnikom poszerzenie i pogłębienie świadomości dotyczącej własnych problemów emocjonalnych, ich przyczyn, jak i konsekwencji. Pozwala na lepsze zrozumienie siebie, efektywniejsze wykorzystywanie swoich predyspozycji, przezwyciężanie wewnętrznych ograniczeń i poznania swoich możliwości. Jego celem jest także zwiększenie samoświadomości i samoakceptacji. Pozwala na spojrzenie w głąb siebie, a w konsekwencji efektywniejsze tworzenie relacji z innymi ludźmi.

Psycholog Radom

Szkolenia i treningi prowadzi: Psycholog, mgr Konrad Czarnecki 

Joga Radom

Szkoła medytacji Radom

Szkoła medytacji

„Bądź najlepszą wersją siebie!”

Sukces każdej firmy zależy zarówno od kierownictwa, jak i samych pracowników. To kwestia nie tylko dobrej organizacji pracy, ale i świeżości pomysłów oraz efektywności pracy – a do tego niezbędny jest wypoczęty umysł.

Wiele osób funkcjonuje w swoim życiu zawodowym od jednego „muszę” do drugiego i w którymś momencie dochodzi do ściany. Trudno znaleźć w sobie motywację, aby iść dalej. Jeszcze gorzej z energią i siłą.

Medytacja jest natomiast kluczem do odświeżenia swojego umysłu. W pewnym sensie stajesz się ponownie jak dziecko, tak mocno ciekawe świata, kreatywne, poszukujące nowych możliwości i rozwiązań. Kimś, kto potrafi cieszyć się chwilą.