Biuro Rachunkowe Radom, Księgowa Radom - Księgowość Radom                              

Księgowość NGO Radom

Zleć księgowość bez wychodzenia z domu.
Bez dojazdów do księgowej i bez stania w korkach.
Ty dodajesz faktury, Twoja księgowa prowadzi księgowość.

Księgowość
Fundacji

Gwarantuje profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność.

Księgowość
Stowarzyszeń

Zapewniam całkowitą poufność wszelkich powierzonych informacji.

Księgowość
Spółdzielni

Podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

Księgowa Radom

 

Naszym klientom – Fundacjom i Stowarzyszeniom – proponujemy poniższe usługi w ramach usług prowadzenia księgowości:

 

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o rachunkowości.

 

 • Rozliczanie przychodów i kosztów z uwzględnieniem kosztów działalności statutowej: nieodpłatnej i odpłatnej oraz działalności gospodarczej.

 

 • Wydzielenie kosztów działalności Zarządu, a także obliczanie prewspółczynnika z kosztów mieszanych.

 

 • Dopasowanie planu kont z podziałem miejsca występowania kosztu na projekty / granty / dofinansowania, które organizacja pozarządowa prowadzi lub zamierza prowadzić.

 

 • Przygotowanie ksiąg rachunkowych i sporządzenie sprawozdania finansowego z uwzględnieniem wielkości danej organizacji.

 

 • Pomoc przy stawianiu pierwszych kroków jako OPP (organizacja pożytku publicznego 1%).

 

 • Reprezentacja Fundacji, Stowarzyszenia przed organami podatkowymi.

 

 • Wprowadzamy przelewy do systemu bankowego – Twoim zadaniem jest tylko zatwierdzenie przelewu.

 

 • Rozliczamy delegacje pracownicze, wolontariuszy, a także prowadzimy rozbudowaną analitykę księgowania kosztów wynagrodzeń z podziałem na prowadzone zadania projektowe.

 

 • Współpracujemy z doradcami podatkowymi i prawnikami, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

 

 • Wspieramy klientów w przygotowaniu sprawozdań z działalności OPP, a także pomagamy przy sporządzaniu sprawozdań ze zbiórek publicznych.

 

 • Dedykowana księgowa, która z pasją i radością opowiada o sprawach księgowych i podatkowych Fundacji i Stowarzyszenia

 

Księgowość Fundacji, Stowarzyszeń, Spółdzielni Socjalnych Radom

Księgowość NGO Radom

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń. Nasza kadra ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Prowadzenie księgowości dla NGO nie jest takie proste i oczywiste. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaje prowadzonych działalności pod względem bilansowym, ale również podatkowym.

 

Jeśli chciałbyś wnieść promyk słońca czy nadziei do obecnego świata i marzysz o prowadzeniu Fundacji czy Stowarzyszenia, ale nie wiesz jak się za to zabrać – jesteś we właściwym miejscu – my się na tym znamy i chętnie Ci pomożemy stawiać pierwsze kroki w tej branży.

 

Jeśli miałeś jakieś problemy z księgowością do tej pory i szukasz kogoś kompetentnego, kto pomoże Ci posprzątać „bałagan” i postawi Twoją księgowość na mocne nogi – zapraszamy, świetnie trafiłeś. Nasze biuro rachunkowe uporządkuje Twoje sprawy księgowe.

 

Księgowanie Fundacji Biuro Rachunkowe Milion Dolarów traktuje jako swoją ogromną pasję. Uwielbiamy badać sprawy ujęcia kosztu do danego projektu. Bardzo cieszą nas organizowane projekty przez Fundację, jej rozwój, który wspieramy i pomagamy piąć się wyżej po drabinie samodzielności.

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywanych danych, pracujemy na programie Comarch Optima w Chmurze i ten system się sprawdza. Z naszej strony otrzymujesz wsparcie, zaangażowanie, ogromną wiedzę jaką przez lata budowaliśmy, a także pełen profesjonalizm.

 

Nasze Biuro Rachunkowe jest elastyczne i rozwija się wraz z klientem. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z Fundacją czy Stowarzyszeniem i nie ma środków pieniężnych na sfinansowanie usług księgowych – to wspaniale trafiłeś – nie musisz mieć własnej księgowej zatrudnionej na etacie. Nasze biuro rachunkowe ma dla Ciebie dedykowaną księgową, która zajmie się sprawami organizacji pozarządowej w sposób profesjonalny, rzetelny i z dużym zaangażowaniem.

 

Cena za prowadzenie księgowości Fundacji i Stowarzyszenia jest również uzależniona od wielkości Twojej organizacji. Jeśli zaczynasz proponujemy elastyczny pakiet, który zmienia się wraz z rozwojem NGO.

 

Księgowa Radom