Biuro Rachunkowe Radom, Księgowa Radom - Księgowość Radom                              

Księgowa Radom

Bezpłatne konsultacje księgowe.
Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.
Pomoc w prowadzeniu, rozliczaniu oraz opieka podczas kontroli.

Księgowa Radom

Gwarantuje profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność.

Księgowość Radom

Zapewniam całkowitą poufność wszelkich powierzonych informacji.

Usługi Księgowe Radom

Podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

Księgowa Radom

Księgowa też człowiek! Jeśli masz problem w komunikacji ze swoją obecną księgową. Jeśli to, co mówi do Ciebie Twoja księgowa jest niejasne, a chciałbyś wiedzieć więcej, by poczuć się bezpieczniej – zadzwoń do mnie. Jestem księgową od 11 lat, mam doświadczenie w obsłudze klienta, które bardzo wpłynęło na moje relacje z klientami. Moi kontrahenci zawsze czują się zaopiekowani, mają niezbędną wiedzę, która została im przekazana w sposób prosty, jasny i zrozumiały. Nie raz rysowałam strzałki, żeby przekaż był jak najbardziej normalny. Podatki i księgowość to trudny temat – to prawda. Ale tak nie musi być! Z dobrą księgową świat wydaje się być przyjemniejszy, słońce jaśniejsze, a podatki mniejsze i mniej skomplikowane!

Masz fajny pomysł na biznes, ale nie chcesz, żeby koszty księgowej Cię zjadły? To dobrze trafiłeś! Twoja księgowa rozwija się razem z Tobą. Proponuję elastyczny cennik dla każdego przedsiębiorcy. Dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli chcesz, aby Twoje sprawy księgowe były dobrze zaopiekowane – wybierz dobre Biuro Rachunkowe Milion Dolarów. Z nami dojdziesz do milionów!

Masz umowę zlecenie, a Twoje wynagrodzenie na rękę znacznie spadło? Chcesz przejść na rozliczenie B2B ze swoim przełożonym? Nie wiesz, jak założyć działalność? Czy to będzie JDG czy spółka z o.o.? Jeśli chciałbyś więcej zarabiać i stać się osobą niezależną – zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę przy rozpoczęciu drogi biznesowej.

Księgowa Radom

Księgowa z pasją do księgowości

Księgowość to moja pasja, którą odkryłam już w młodości. Od dawna wiedziałam, że chcę być główną księgową, tylko jeszcze nie miałam świadomości, ile wiedzy i doświadczenia potrzeba by spełnić to marzenie. Takie możliwości daje mi na ten moment prowadzenie biura rachunkowego, to tutaj mogę spełniać się zawodowo, realizując różne projekty księgowe. Do tej pory poznałam księgowość osób fizycznych, które rozliczają się ryczałtem lub na podatkowej księdze przychodów i rozchodów.

Jednak największą satysfakcją jest dla mnie prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tutaj wszystko się musi zgodzić, widać każdą operację jak na dłoni, musi się spinać każdy grosz.

Moja kariera zaczęła się od zgłębiania zagadnień związanych z organizacjami pozarządowymi. Miałam przyjemność prowadzić małe i bardzo rozwinięte fundacje, wszelkiego rodzaju stowarzyszenia, a także spółdzielnie socjalne. Dokładnie zgłębiłam funkcjonowanie działalności nieodpłatnej, odpłatnej i gospodarczej. Prowadziłam również księgowość OSP oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Po czterech latach sporządzania sprawozdań finansowych dla różnego rodzaju organizacji pozarządowych zapragnęłam poznać spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne. Uznałam to za niezłe wyzwanie i możliwość rozwoju w innym kierunku. 

I nie myliłam się w tym zakresie. Księgowa odpowiedzialna za rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych w spółkach ma niezwykle skomplikowane zadanie, jakim jest spięcie wyników na czas, a jednocześnie bieżąca obsługa klientów. Jest to praca niezwykle ciekawa i trudna, która wymaga dobrej organizacji zadaniowej oraz niejednokrotnie pracy pod presją czasu.  W wielu branżach Zarząd Spółek nie zna się na księgowości, a w początkowych działaniach Spółki raczej nie zatrudnia się pracownika w dziale administracji, dlatego jako księgowa w biurze rachunkowym daję pełne wsparcie i instrukcje, w jaki sposób należy przekazywać dokumenty księgowe do biura rachunkowego. A także, na co zwracać uwagę zwłaszcza na początku działalności, kiedy spółka się dopiero rozwija. Księgowość jest ważnym elementem prowadzenia działalności, aby wszelkie kontrole organów podatkowych miały wynik pozytywny, ważna jest współpraca z dobrą księgową.

Przez wiele lat współpracowałam z biegłymi rewidentami w zakresie badania spółek akcyjnych. Cały czas jest to dla mnie nowa branża, mimo iż sprawozdania finansowe dla spółek akcyjnych tworzę już wiele lat. Przekształcanie sprawozdań finansowych wg MSR czy MSSF jest dla mnie obszarem, który bardzo chętnie będę zgłębiać, jestem otwarta na trudne sytuacje czy też skomplikowane procesy księgowe. Traktuję je jako wyzwania dnia codziennego.
Wiele lat pracowałam w różnych biurach rachunkowych, dzięki czemu poznałam dosyć dobrze to środowisko. Wiem doskonale jako pracownik, czego potrzebują osoby zatrudnione w biurze jako księgowa. Dzięki temu doświadczeniu doskonale wiem, co jest najlepsze dla księgowych, których chciałabym zatrudnić w moim biurze rachunkowym.

Stan życia codziennego stale się zmienia i to sprawia, że jedyną pewną w życiu jest zmiana. Dlatego też nie upieram się, że mój model prowadzenia biur rachunkowego jest idealny, wręcz przeciwnie konsultuję sprawy zawodowe z najlepszymi fachowcami po to, by móc stale wzrastać. Rozwój jest dla mnie bardzo ważny. Zarówno ten zawodowy typowo pod kątem podatkowo-ustawowym, jak i ten rozwój miękki, który wpływa na komunikację międzyludzką, a konkretnie rzecz ujmując, ma ogromny wpływ na relacje.
Dzisiaj dobra relacja z pracownikiem, czy klientem jest bardzo ważna. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że najważniejsza, ponieważ to ona buduje zaufanie. Biur rachunkowych jest dzisiaj bardzo dużo i możemy wybierać pomiędzy wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie. Jednak to zaufanie i jakość relacji z klientami wpływa na to, czy dany klient chce korzystać z usług księgowej, czy będzie szukał dalej.